ART / Lithographs / Litograph in colors 13767221
nr 1376 7221
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), figures. Signed, sheet: 41x57cm,
LITOGRAPH IN COLORS, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), figurer. Signerad. Bladets mått: 41x57cm, yttermått inklusive ram: 56x76 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1500
SEK 1400
Monday February 1 2021
at 19:19:08
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr